Świadczymy usługi z pełnym profesjonalizmem

Jeśli masz jakieś pytania, zadzwoń i porozmawiaj o tym z nami.
tel. kom.:

+48 667 560 560

Dzielimy się naszym doświadczeniem …

Rachunkowość

Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą rachunkową przedsiębiorców.

Głównym celem naszego biura jest pokazanie Państwu rzeczywistego, jednocześnie rzetelnego obrazu sytuacji majątkowej i finansowej Państwa przedsiębiorstwa.

Nasze usługi obejmują kompleksową ewidencje wszelkich procesów, które zachodzą w firmie. Pomagamy naszym klientom w prowadzeniu firmy przy użyciu najlepszych metod i technik, bazujących na najlepszych systemach informatycznych.

Nasza oferta obejmuje pomoc m.in. w prowadzeniu ksiąg rachunkowych. Specjalizujemy się w planowaniu odpowiednio dostosowanej do potrzeb klienta polityki rachunkowej, która przyczynia się do usprawnienia funkcjonowania przedsiębiorstwa oraz dostarcza w sposób zrozumiały i przejrzysty informacji na temat wyników jego działalności. Cechujemy się fachowością, terminowością a także indywidualnym podejściem do każdego klienta.

Finanse

Jeśli mają Państwo kłopot ze skomplikowanymi zagadnieniami finansowymi w swojej firmie- to nasza oferta jest dla Państwa.

Działalność naszej firmy opiera się przede wszystkim na świadczeniu usług z zakresu finansów. Staramy się zawsze dostosować do potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

Zajmujemy się przede wszystkim wspieraniem przedsiębiorcy w wyborze optymalnej formy finansowania. Nasza oferta obejmuje również sprawdzenie poprawności stosowanych rozwiązań rachunkowych i podatkowych (analiza finansowa).

Zapewniamy Państwu fachową i rzetelną obsługę w zakresie finansowo-księgowym i podatkowym na każdym etapie rozwoju Państwa przedsiębiorstwa. Nasz młody, dynamiczny zespół stosuje tylko nowe innowacyjne rozwiązania z zakresu finansów. Zapewniamy wszystkim naszym klientom poufność i dyskrecje. Do naszych klientów zawsze podchodzimy indywidualnie oferujący tylko to co jest im potrzebne do prawidłowego rozwoju.

Analizy danych

Nasza firma specjalizuje się w przygotowywaniu raportów niezbędnych do prawidłowego zarządzania firmą.

Przeprowadzenia wielopoziomowych analiz danych finansowych i specjalnie dla Państwa tworzymy dedykowane raporty i zestawienia wykorzystując najnowsze technologie informatyczne, umożliwiające współpracę z dowolnym systemem finansowo-księgowym.

Zapewniamy Państwu porównywalność danych dotyczących różnych okresów sprawozdawczych a także analizę kosztów przedsięwzięć gospodarczych i ich odchyleń od planów wdrożonych wcześniej w Państwa firmie. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie oferując profesjonalne rozwiązania z zakresu analizy danych w przedsiębiorstwie.

Projekty UE

Wspieramy, doradzamy, opracowujemy dokumentację i pomagamy w rozliczeniach projektów UE.

Zdobyte od 2007 roku doświadczenie z zakresu przygotowywania dokumentacji projektowej, jej wdrażania oraz rozliczania projektów, umożliwi nam kompleksową obsługę Państwa firmy w tym zakresie.

Nasza firma zatrudnia tylko profesjonalnych pracowników, którzy dzięki swojej obszernej wiedzy i doświadczeniu mają na swoim koncie szereg pomyślnie zrealizowanych projektów oraz pozyskanych dotacji z Unii Europejskiej.

Jeśli posiadają Państwo jakiś oryginalny pomysł np. na działania związane z modernizacją firmy czy rozszerzeniem swojej oferty o nową innowacyjną usługę a jedynym problemem są środków by je wdrożyć czy zrealizować – pomożemy kompleksowo w przygotowaniu wniosku a potem na dalszych etapach realizacji projektu. Oferujemy konsultacje w zakresie przygotowania dokumentacji, oraz innych zagadnień dotyczących ubiegania się o dotację. Mamy nadzieje, że dzięki naszemu wsparciu realizacja Twoich celów stanie się osiągalna.

Masz pytania, wątpliwości, potrzebujesz fachowej pomocy.
Zadzwoń, postaramy się pomóc.

+48 667 560 560 lub 783 001 026

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu. Odpowiemy i pomożemy.